اینفلوئنسر مارکتینگ چرا و چگونه ؟! - Pandplus

اینفلوئنسر مارکتینگ چرا و چگونه ؟!

اینفلوئنسر مارکتینگ چرا و چگونه ؟!
sogol karimi
04 مرداد , 1401
20 0 315

اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده از افراد تاثیرگذار برای معرفی برند می‌باشد و یکی از روش‌های رایج و درآمدزا بازاریابی دیجیتال در سال‌های اخیر بوده.
اینفلوئنسر مارکتینگ همون قدر که میتونه به بهبود ارزش برند شما کمک کنه، ظرافت هایی داره که اگر در نظر گرفته نشه میتونه برای بیزینس شما ناکارآمد و یا حتی با بازخورد منفی همراه شه.
قبل از شروع استفاده از این روش حتما باید بررسی شه که برند در چه مرحله ای قرار داره و متناسب با اون مرحله اینفلوئنسر مارکتینگ انجام شه، این دقیقا همون مسئله ایه که کمبودش رو بین بیزینس‌های مختلف کاملا احساس میکنیم.
این روز‌ها شاهد کمپین های تبلیغاتی با چهره‌ها و اسم‌های بزرگی هستیم بدون اینکه نام برندی به گوشمون بخوره. برندی که بین این همه اسم و چهره مشهور گم میشه و دریغ از افزایش فروش، پس خیلی مهمه در‌ چه زمانی و با چه هدفی بیزینس از روش اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده کنه.
بیزینس های مختلف در مقاطع زمانی متفاوت با هدف هایی مثل؛ اورنس(آگاهی از برند)، جلب توجه و فروش میتونن از این روش بازاریابی دیجیتال استفاده کنن.
و البته حتما باید در نظر داشته باشین که با مقیاس مناسب نتیجه اینفلوئنسر مارکتینگ رو بسنجین، برای مثال اگر کمپین شما برای ایجاد آگاهی یا اورنس بوده، میزان جذب فالوئر و یا تعداد لایک اهمیت بیشتری از فروش خواهند داشت و یا اگر هدف شما فروش بوده کال تو اکشن( هر اقدامی برای ارتباط با برند) و میزان فروش قابل اهمیت خواهند بود.
و در آخر این رو هم فراموش نکنین که یک سری نشونه همیشه وجود دارن که با اتکا به اونها میتونیم بفهمیم زمان استفاده از اینفلوئنسر مارکتینگ هست یا نه، که هفته آینده بیشتر به این بخش میپردازیم و دنبال جواب این سوال میریم.اینفلوئنسر مارکتینگ بازاریابی دیجیتال برند بیزینس مارکتینگ
ارسال نظر
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها