انیمیشن

Animation

اهمیت انیمیشن در بازاریابی دیجیتال

محتوای بازاریابی انیمیشن (تصاویر متحرک) می تواند به ایجاد زمینه‌های جدید در دستیابی به بخش‌های مختلف بازار کمک کند. بازاریابی انیمیشنی به شما فرصتی می‌دهد تا داستانی را در مورد محصول، خدمات یا مشتریان روایت کنید. با انیمیشن، می‌توانید پیام‌‌های قانع‌ کننده‌ای را با مخاطبانتان به اشتراک بگذارید و آنها را با ذکر دلایل خود متقاعد به خرید آنلاین کنید. بازاریابی انیمیشنی باید به درستی اجرا شود تا نتایج مورد نظر شما به دست آید. یک آژانس بازاریابی دیجیتال با تکیه بر تجربیات و نقطه نظرات مشاوران خود ایده بازاریابی شما را می سازد و به آن هویت می دهد. آژانس دیجیتال مارکتینگ قابلیت خلق انیمیشن خلاقانه‌ای را دارد که تطبیق پذیری محتوایی و فرمی آن با مشتریان بالقوه شما بالا است و پیام شما را به گونه ای کاربرپسند به مشتریان بالقوه انتقال می دهد. انیمیشن‌هایی که بر اساس یک استراتژی هدفمند تولید می شوند می‌توانند دارایی‌های طولانی مدت با قابلیت ایجاد سرنخ جدید باشند.

انیمیشن باعث بهبود تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری و افزایش فروش می شود

استفاده از انیمیشن یکی از راه‎‌های اثبات شده برای بهبود تبدیل و فروش است. طبق اطلاعات آماری استخراجی از نظرسنجی ها، افزودن ویدئو به صفحه وب سایت می‌تواند بازدیدکنندگان اولیه به مشتری را تا ۸۰ درصد افزایش دهد. انیمیشن ها می‌توانند فروش را به صورت مستقیم و غیرمستقیم بهبود بخشند چرا که مشتریان بالقوه دوست دارند خود را با استفاده از محصولاتی که می‌خواهند بخرند تصور کنند. بنابراین، می‌توانید از انیمیشن عملکرد یک محصول، خدمات یا کسب و کارتان را به بازدیدکنندگان نمایش دهید.

انیمیشن افزایش آگاهی برند ایجاد می‌کند

استفاده از انیمیشن ممکن است ساده ترین استراتژی بازاریابی آنلاین برای پیاده سازی نباشد. چرا که خلق مفاهیم جدید، استوری‌ بردهایی که بایستی به یک هارمونی ختم شوند و حرکت دهی آنها در قالب یک ویدیو امری آسان نیست.  با این حال، به دلیل خلق کارکتر اختصاصی برای کسب و کار شما بازگشت سرمایه عالی را نشان می‌دهند و می‌توانند آگاهی از برند شما را بهبود بخشند. مؤلفه کلیدی یک انیمیشن موفق، محتوایی است که به مخاطبان شما انتقال می‌دهد.  

انیمیشن اعتماد به کسب و کار شما را افزایش می‌‌دهد

مشتریان تنها زمانی پول خود را صرف خرید محصولات شما می­کنند که به برند شما اعتماد کنند. هر فعالیت بازاریابی محتوایی که در آن شرکت می کنید باید در جهت ایجاد اعتماد برای کسب و کار شما باشد. ارائه اطلاعات مفید و جالب باعث می شود مشتریان بالقوه به شما اعتماد کنند. یک محتوای انیمیشنی با کیفیت که حامل پیام مفیدی باشد بیانگر تخصص بالای شما و اهمیت دادن به تولید محتوا برای مخاطبان است. فرایند اعتماد امری زمانبر است بنابراین صبور باشید و با حرکت تخصصی اعتماد خود را در ذهن مشتریان خلق کنید. برای فروش همیشه نیازمند ایجاد فشار بر مشتری نیستید و این امر در حا منسوخ شده است. از تولید محتوای انیمیشنی برای ایجاد اعتماد با ارائه محتوای آموزشی و سرگرم کننده استفاده کنید. انیمیشن ها به مشتریان احتمالی کمک می کند تا برای پیشنهادات شما آماده شوند.  

انیمیشن منجر به جذب مخاطب از طریق تلفن همراه می‌شود

امروزه بسیاری از افراد از دستگاه های تلفن همراه برای دریافت اطلاعات مورد نظر خود از شبکه های اجتماعی استفاده می‌کنند. پلتفرم های ویدیویی مختلف آپلود و اشتراک گذاری ویدیو‌ها را آسان کرده اند. می‌توان از طریق انیمیشن و به مشتریان احتمالی خود که از دستگاه های تلفن همراه استفاده می‌کنند دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این، ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی می توانند ماهیت ویروسی پیدا کنند و انبوهی از سرنخ ها را برای کسب و کار شما ایجاد کنند.

نفوذ اجتماعی

بزرگترین شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام، از محتوای ویدیویی پشتیبانی می‌کنند. اینستاگرام قابلیت آپلود ویدئو را در اختیار کاربران قرار داده است که فرصت خوبی برای معرفی و توسعه کسب و کار شما از طریق محتوای ویدیوئی در بستر آنلاین است. این پلتفرم‌های دارای انبوهی از مشتریان بالقوه ای هستند که می‌‌توانند به‌ مشتریان شما تبدیل شوند. اشتراک‌گذاری انیمیشن در پلتفرم‌‌های اجتماعی باعث افزایش دنبال کننده ها در شبکه های اجتماعی و بهبود نفوذ شما می‌شوند.

در هر کسب و کاری یک انیمیشن با هدف معرفی هویت برند از اثربخشی بالایی برخوردار است. تیم پند پلاس این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که با مشاوران ما مشورت کنید و انیمیشن مورد نظر کسب و کار خود را داشته باشید.