تیزر تبلیغاتی

Teaser

تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی نوعی تبلیغات است که برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات کافی در مورد یک رویداد یا یک محصول یا برخی دیگر از اخبار شرکت برای جلب توجه مخاطب طراحی شده است. این مانند دنباله ای از خرده نان یا یک سری سرنخ است، گاهی اوقات رمزآلود، و همیشه به منظور افزایش توجه مخاطبان است. فرقی نمی‌کند یک رویداد یا معرفی محصول یا حضور افراد مشهور را به اشتراک بگذارید، تیزر تبلیغاتی یک استراتژی ارتباطی با دقت برنامه‌ریزی شده است که شامل مجموعه‌ای از رسانه ‌های مرتبطی است که به یک افشای نهایی اشاره می ‌کنند. اگرچه ما به رویکرد ویدئویی (بدیهی است) اشاره داریم، شما می توانید از هر شکلی از رسانه به عنوان تیزر تبلیغاتب خود استفاده کنید، خواه عکس در رسانه های اجتماعی، پخش صدا از رادیو یا تصاویر بیلبورد در کنار بزرگراه باشد. نکته کلیدی این است که از یک موضوع اصلی پیروی کنید که مخاطبان شما را برای توجه کردن هیجان زده کند و تا زمان افشای بزرگ در ارتباط باشند.

چرا تبلیغات تیزر

هدف اصلی یک تیزر جلب توجه بازدید کنندگان سایت است. بازاریابان از این نوع تبلیغات برای اعلام انتشار یک محصول، به اشتراک گذاشتن اخبار مربوط به راه اندازی آن، رونمایی از همکاری یک شرکت با یک ستاره بزرگ استفاده می کنند. آن‌ها آگاهی از برند خود را افزایش می‌دهند، ترافیک زیادی را به وب ‌سایت هدایت می‌کنند و با یک کمپین خوب برنامه‌ ریزی شده فروش را منفجر می‌ کنند.

تیزر ها کار می کنند زیرا مردم انتظار را دوست دارند. به یاد داشته باشید که برای عید نوروز آماده می شوید. این زمان شادی زیادی را برای مردم به ارمغان می آورد زیرا آنها به دنبال بهترین هدیه برای دوستان خود هستند، آپارتمان ها را تزئین می کنند و حس خوشایند بهار را در هوا احساس می کنند. احساس تعلق داشتن به چیزی بزرگ افراد را مجذوب خود می کند. طرفداران واقعی یک برند نیز همین احساس را دارند. بازاریابان می دانند که مردم عاشق صحبت کردن هستند، بنابراین از تبلیغات تیزر نهایت استفاده را می برند.

مرز باریکی بین یک تبلیغ تیزر خوب و یک بنر ارزان قیمت کلیکی که مردم را فریب می دهد وجود دارد. بنابراین، بیایید دریابیم که چگونه یک تیزر تبلیغاتی موثر ایجاد کنیم.

چگونه یک تیزر تبلیغاتی جذاب بسازیم؟

یک تیزر تبلیغاتی جذاب باید باعث شود مردم کلیک کنند و درباره پیشنهاد تبلیغ شده اطلاعات بیشتری کسب کنند. قانون اصلی این است که به وعده های خود پایبند باشید. انتظارات برآورده نشده بدترین چیزی است که مشتری بالقوه شما ممکن است با آن روبرو شوند زیرا بازیابی از اولین برداشت منفی بسیار دشوار است. بنابراین، همیشه به قول خود پایبند باشید.

شما می توانید با ایجاد رمز و راز در مورد برند خود کاربران را مجذوب خود کنید. با انجام یک بازی حدس زدن و فاش کردن اطلاعات در بخش های کوچک، آنها را درگیر نگه دارید. به این ترتیب، می توانید کنجکاوی آنها را سیری ناپذیر نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که محصول یا اخبار شما ارزش انتظار را دارد. از اغراق کردن، استفاده از پیام ها و اظهارات تکان دهنده و فریبنده که قابل تأیید نیستند، خودداری کنید.

قالب های زیادی برای تبلیغات تیزر موجود است. می‌توانید تبلیغات دیجیتالی را با قرار دادن بنرها در وب ‌سایت ‌های مرتبط اجرا کنید، فراخوان ایمیلی ارسال کنید، کمپین خود را در تلویزیون راه‌اندازی کنید، تیزر های ویدیویی منتشر کنید و غیره. مهمترین مسئله انتخاب درست مخاطبان هدف است. هیچ فایده ای ندارد که تبلیغات تیزر خود را به همه کاربران نشان دهید زیرا فقط بودجه شما را تمام می کند. موارد ذکر شده در این قسمت همگی از اهمیت بالایی برخوردار هستند که کارایی یک تیزر تبلیغاتی را به طور فزاینده ای افزایش می دهند.

تیزر تبلیغاتی از دیگر موارد تاثیر گذار بر رفتار مشتری است که تیم پند پلاس تمامی المان های موثر بر آن را در همکاری با مشتریان درنظر می گیرد.