نگارش مقاله

Copyrighting

وبلاگ نویسی و مقاله

یک وب سایت قدیمی بدترین کابوس یک بازاریاب دیجیتال است. با این حال، تازه نگه‌داشتن محتوا با محتوای وبلاگ نویسی و مقاله امری ساده نیست. در هر صنعتی که فعال هستید به اشتراک گذاری اطلاعات مرتبط و مفید راه مهمی برای تعامل با مشتریان وفادار، ایجاد مشتریان بالقوه و در عین حال بالا بردن ترافیک سایت است. داده¬های بدست آمده اهمیت وبلاگ نویسی را تایید می¬کنند. به گفته HubSpot، هشتاد و هشت درصد از شرکت‌های B2B از وبلاگ‌ها به عنوان یک تاکتیک بازاریابی محتوا استفاده می‌کنند. از میان این مشاغل که از وبلاگ نویسی استفاده می‌‍کنند، چهل و سه درصد اذعان دارند که این فرم از تولید محتوا مهم ترین منبع محتوایی است که در اختیار دارند. با این حال، وبلاگ نویسی نیازمند حجم کاری بالایی است. تعیین موضوع، دسته بندی آن‌ها، جمع آوری اطلاعات، نوشتن مطالب و قالب بندی مناسب و انتشار پست‌های خود به طور منظم و مداوم امری زمان ¬بر است. از این رو مالکان کسب و کار ترجیح می-دهند جهت تازه نگه داشتن محتوای سایت خود با آژانس¬های دیجیتال مارکتینگ همکاری کنند.

اهمیت وبلاگ و مقاله نویسی

وبلاگ نویسی باعث افزایش ترافیک وب سایت می‌شود

شاید واضح ترین دلیلی که چرا وبلاگ نویسی بخش مهمی از بازاریابی دیجیتال است، تقویتی است که در نتایج جستجو و ترافیک وب سایت به شما می‌دهد. با توجه به اینکه ۹۳ درصد از تجربیات آنلاین با جستجوی Google شروع می‌شود، ضروری است که در نتایج جستجو ظاهر شوید. ارسال محتوای منظم و مرتبط در وبلاگ می‌تواند به شما کمک کند در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشید. دلیل فنی این موضوع از قرار زیر است:

هر چه یک شخص یا شرکت یکنواخت تر وبلاگ می­نویسد، موتور جستجوی گوکل بیشتر به سمت آن سایت کشیده می‌شوند تا به اطلاعات سایت دسترسی داشته باشد. به دلیل بالا رفتن ارجاع مخاطب به سایت شما از طریق موتورهای جستجو گوگل سایت شما فعال­تر از سایت های استاتیک خواهد بود. در نتیجه معرفی سایت شما با جستجوی کلمه­ای در گوگل رتبه سایت بالاتری خواهید داشت.

به وب سایت و وبلاگ خود به عنوان یک نشریه فکر کنید که باید مرتباً به روز شود. یکی از ارزشمندترین دارایی‌های بازاریابی شما به عنوان یک کسب و کار فعال در فروش آنلاین مقاله نویسی است. وبلاگ به شما کمک می‌کند تا با مشتریان حال حاضر خود، مشتریان احتمالی و موتورهای جستجو مرتبط بمانید.  

وبلاگ نویسی شما را به عنوان تولید یا تامین کننده کالای جستجو شده معرفی می کند

وقتی سایت شما از نظر استراتژیک بهینه شده باشد، وبلاگ شما این پتانسیل را دارد که ترافیکی را که ایجاد می‌کند، به سرنخ‌های با کیفیت بالا برای کسب و کار شما تبدیل کند. وبلاگ‌نویسی باکیفیت باعث می‌شود که ترافیک از دست رفته وب سایت شما برگردد. و بازدیدکنندگان به احتمال زیاد به مشتری تبدیل شوند.

وبلاگ نویسی برای تولید سرنخ  به استراتژی­ نیاز دارد. اگر بهینه سازی سایت با محوریت تبدیل سرنخ­های جدید به مشتریان جدید تولید محتوا نگردد به مرور توانایی جذب سرنخ ­های جدید را از دست خواهید داد. در وبلاگ نویسی تکنیک‌­های تبدیل بازدید کنندگان به مشتری موضوعی است که نبایستی از آن غافل ماند. لذا تولید هر محتوایی لزوما یک محتوای که منجر به افزایش مشتری از بستر دیجیتال شود نیست.

وبلاگ نویسی اعتبار برند را ایجاد می‌کند

چگونه می‌خواهید اعتبار خود را در میان مشتریان بسازید یا حفظ کنید؟ شما زمان و منابع زیادی را صرف برندسازی شرکت خود به عنوان چهره‌های معتبر در صنعت خود و متخصصان خدمات خود می‌کنید. نگارش مقاله یکی از بهترین راه‌ها برای نشان دادن این دانش است. این همان چیزی است که مشتریان و مشتریان بالقوه به دنبال آن هستند.

بر اساس نظرسنجی¬های صورت گرفته، نه نفر از ده خریدار B2B اذعان دارند که محتوای آنلاین تأثیر متوسط تا عمده‌ای بر تصمیم خرید آن‌ها دارد. چهل و هفت درصد از خریداران حداقل سه تا پنج مطلب کوتاه آنلاین قبل از تماس با نماینده فروش مشاهده می‌کنند و ۹۶ درصد از خریداران B2B قبل از خرید به دنبال اطلاعات بیشتر از دیگر فعالان صنعت هستند.

وبلاگ نویسی ایجاد اعتماد می کند

موضوع بازاریابی و معرفیی محصول بالاخص در حوزه بازاریابی آنلاین بر پایه اعتماد است. وبلاگ نویسی یکی از بهترین راه‌ها برای ساخت اعتماد است. گزارش شده است که بیش از ۸۰ درصد از کاربران آنلاین ایالات متحده به اطلاعات و توصیه‌هایی که در وبلاگ ها می‌خوانند اعتماد دارند. با ایجاد اعتماد با خوانندگان خود، احتمال ایجاد مشتریان وفادار، افزایش فروش و بهبود شناخت کلی برند را دارید. تنها نوشتن و ارسال هر مطلبی باعث ایجاد اعتماد در وبلاگ نمی‌شود. شما باید مخاطبان خود، نکات حائز اهمیت آن‌ها و نگرانی-هایی که ممکن است در مورد تجارت با شما داشته باشند را بشناسید و درک کنید. سپس می توانید از وبلاگ خود برای رفع این نگرانی‌ها استفاده کنید.

افزایش هویت

وبلاگ نویسی هویت برند را توسعه می‌دهد

۸۲ درصد از مردم پس از خواندن محتوای سفارشی احساس ارتباط بیشتری با یک برند دارند. چرا؟ زیرا محتوا به کسب و کار شما داستان می‌دهد و برند شما را اختصاصی می‌کند. ارتباط مشتریان را با هویت شرکت شما برقرار می‌کند.

از وبلاگ خود برای انتقال نگرش و رسالت برند خود استفاده کنید. وبلاگ نویسی ارتباطی با خواننده ایجاد می‌کند که یک گام اساسی در سفر خریدار آنلاین است. ارزش‌ها و ماموریت‌های خود را به عنوان یک تجارت در وبلاگ خود به اشتراک بگذارید و از بیان رسالت خود با مشتریان استقبال کنید.

مقاله نویسی و برنامه‌ریزی انتشار آن امری زمان‌بر است و نیازمند تدوین استراتژی است. تیم پند پلاس در هر حوزه با درنظر گرفتن نیازمندی‌های مشتریان و پتانسیل‌های مجموعه شما، به شما برنامه‌ریزی مقاله نویسی ارائه می‌دهد و افراد مرتبط به صنعت شما را به خدمت خواهد گرفت.