بهود سرعت سایت

Optimization

بهینه‌سازی سایت

بهینه سازی سایت فرآیند استفاده از ابزارها، استراتژی های پیشرفته و آزمایش ها برای بهبود عملکرد سایت، افزایش ترافیک بیشتر، افزایش نرخ تبدیل و افزایش درآمد است. یکی از مهم ترین جنبه های بهینه سازی سایت، بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) است. این تکنیک نه تنها بر این تمرکز دارد که صفحات مختلف وب سایت شما در رتبه های بالای SERP برای کلمات کلیدی خاص قرار گیرند، بلکه مشتریان بالقوه را قادر می سازد تا برند شما را به آسان‌ترین شکل ممکن پیدا کنند. این تکنیک تضمین می‌کند که مشتریان بالقوه‌ای که در وب‌سایت شما قرار می‌گیرند بهترین تجربه کاربری را کسب کنند. همچنین آن‌ها را وادار می‌کند تا اقدامات مورد نظر را انجام دهند و به یک سرنخ تبدیل شوند. سئو تنها ابزار بهینه سازی سایت نیست و موارد فنی سایت و آگاهی از نحوه چیدمان اثر‌گذار محتوا با رویکرد افزایش تجربه کاربری بایستی درنظر گرفته شوند. استفاده از چندین ابزار در کنار هم منجر به بهبود سایت خواهد شد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. بهینه سازی سایت روشی مؤثر و کارآمد (بدون پرداخت هزینه برای تبلیغات) برای دست یابی به یک بازار است. بهینه‌ سازی ‌سایت برای افراد واقعی به شما کمک می‌کند اعتماد بازدیدکنندگان را جلب کنید، شروع به ایجاد یک رابطه کنید، و به شما امکان می‌دهد محصولات را بدون نیاز به تماس، به فروش برسانند.

اگر به طور خاص می‌خواهید فروش و سرنخ‌ها را از ترافیک موجود به حداکثر برسانید، تجزیه و تحلیل و استراتژی های پند پلاس را با هدف بهینه سازی سایت به شما پیشنهاد می دهیم.

اهمیت بهینه سازی سایت

در دهه گذشته، اینترنت به مکانی تبدیل شده است که مصرف کنندگان تصمیمات خرید خود را می گیرند و محصولات را خریداری می کنند. فروش جهانی تجارت الکترونیک به بیش از ۳.۴۶ تریلیون دلار رسید که ۱۶.۴ درصد از کل درآمد خرده فروشی در سراسر جهان را تشکیل می دهد. اینترنت همچنین به مقصدی برای یافتن اطلاعات در مورد مشاغل محلی، شرکت های نرم افزاری، تجارت B2B و موارد دیگر تبدیل شده است.

اینترنت نقش «پرسیدن از یک دوست» را در همه صنایع به عهده گرفته است. بنابراین با موقعیت‌یابی صحیح کسب‌وکارتان، می‌توانید دائما افرادی را که قبلا هرگز نام شرکت شما را نشنیده بودند، به مشتری تبدیل کنید. اگر سایت و محتوای خود را بهینه نکنید، مهم نیست که چند نفر عبارات مرتبط با تجارت شما را جستجو می کنند. سایت و کسب و کار شما توسط کسی مورد توجه قرار نخواهند گرفت.

اما وقتی  بهینه سازی سایت انجام می دهید مصرف‌کنندگان عبارت های مرتبط را جستجو می کنند و سایت و کسب و کار شما همیشه نمایش داده می شود. با تسلط بر بهینه سازی سایت، نرخ تبدیل، تعداد سرنخ ها و فروش هایی را که از ترافیک پولی و ارگانیک ایجاد می کنید به حداکثر می رسانید.

المان های بهینه‌سازی سایت

بخش های زیادی از سایت شما وجود دارد که می توانید آن ها را بهینه کنید. در حالی که برخی از حوزه ها با یکدیگر همپوشانی دارند ولی همگی با‌هم کار می کنند تا بهترین تجربه از وب ممکن شود.

سئو

اطمینان حاصل کنید که وب سایت و محتوای شما برای موتورهای جستجو بهینه شده است، بنابراین وب سایت شما در صدر نتایج جستجو برای کلمات کلیدی مرتبط قرار می گیرد.

عملکرد وب‌سایت

 سرعت ‌سایت خود را بهبود بخشید تا مطمئن شوید،  وب‌سایت شما در سریع‌ترین زمان ممکن بارگذاری می‌شود تا مخاطبان تجربه‌ای مثبتی از بازدید سایت شما داشته باشند.

میزبانی وب سایت

منابع Host را به طور موثر مدیریت کنید، به عنوان مثال برای افزایش سرعت سایت  پایگاه داده خود را بهینه سازی کنید.

دسترسی به وب‌سایت

اطمینان حاصل کنید که همه، از جمله افراد دارای طیف وسیعی از معلولیت‌ها و افرادی که از فناوری‌های کمکی مختلف مانند صفحه‌خوان‌ها استفاده می‌کنند، می‌توانند به‌راحتی از وب‌سایت شما استفاده کنند.

بهینه سازی موبایل

از کیفیت مناسب سایت برای صفحه نمایش های کوچکتر مانند تبلت ها و گوشی های‌هوشمند اطمینان حاصل کنید.

طراحی و بهینه سازی تجربه کاربر

 بهبود ظاهر وب سایت و نحوه حرکت کاربران در وب سایت و همچنین اطمینان از اینکه وب سایت شما یک جریان واضح در سفر کاربر ارائه می دهد، موضوع بسیار مهمی است.

بهینه سازی نرخ تبدیل

 افزایش میزان تبدیل ترافیک سایت شما به کاربران یا مشتریان پرداخت کننده از دیگر موارد بهینه سازی سایت است.

اختصاصی‌سازی وب‌سایت

 با اختصاصی‌سازی تجربه کاربران بر اساس نیازهای آن‌ها در ‌سایت خود، با کاربران خود ارتباط برقرار کنید.

بهینه سازی محتوا

ایجاد و بهبود محتوا به گونه ای که آموزنده، مرتبط و سازگار با نام تجاری شما باشد، قابلیت خزیدن توسط موتورهای جستجو و سازگار با فناوری را افزایش می دهد.

تیم طراحی و آنالیز سایت آژانش دیجیتال مارکتینگ پند‌پلاس با سابقه طولانی در بهینه سازی سایت و آموزش های مستمر به‌روز ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد.