طراحی گرافیک

1280

هویت برند در آژانس تبلیغاتی

تمام این تلاشهایی که تاکنون راجع به آنها گفتگو کردیم برای آنست که تصویر برند شما را به نیکی نمایش دهیم. تصویر جذاب و واضح از ایده‌ی شما. بطوریکه وقتی به مخاطب شما نمایش داده می‌شود، راوی داستان شما باشد. و آن داستان جذابیت و نیاز را در مخاطب ایجاد کند. که بداند، بخرد، وفادار بماند و وفاداری به برند شما را ترویج کند.

از یک لوگو که همه به آن آگاهیم تا دفترچه استراتژیک برند، از رنگ تبلیغاتی تا برند بوک، مفاهیم مهم و تخصصی جذابی هستند که اگر توسط گروهی از فراحرفه‌ای‌ها انجام نشود، اصراف است.

هویت برند در آژانس دیجیتال مارکتینگ پندپلاس

گرافیستهای پندپلاس که اتفاقا تخصصهای متنوعی دارند. از تصویر سازی تا پژوهنده‌ی هنر، در هماهنگی همیشگی با استراتژیستهای پندپلاس، به درک صحیحی از جایگاه برند شما می‌پردازند. به درک سازنده‌ای در مورد جایگاه شما در مارکت. به درک درستی از جایگاه نشان تجاری شما در سبد مشتریان. و با این همه آگاهی اقدام به خلق ایده می‌کنند.

مزیت هویت بصری در پندپلاس

چون استانداردها را می‌شناسند و چون خلاق هستند و چون مجرب، تولید آزمون و خطایی نمی‌کنند. آنچه خروجی می‌دهند با احتمال بالایی دارای کارکرد است. کارکردی با کارآیی و اثربخشی. برای برند شما برای کسب کار شما و برای رزومه پندپلاس.