سئو - Pandplus

سئو

395

تعریف سئو

شاید پندپلاس تعریف کاربردی تری نسسبت به تعریف مرسوم از سئو را ارایه نماید. ما معتقدیم یک وبسایت از ابتدای طراحی در بک و فرانت گرفته تا مطالب مندرج در آن، باید تابع قوانین مناسب سازی برای موتورهای جستجو، ساخته شود. پس ما خیلی اعتقادی به خدمات ویرایشی پس از تولید یک وبسایت نداریم. به این معنی که یک وبسایت و محتوای آن ساخته شود و حالا یک مرحله بنام سئو تعریف شود که به مناسب سازی محتوا بپردازد. این کار عملی است اما تجربه ثابت کرده وقت و منابع زیادی از کارفرما صرف کوتاهی هایی می شود که در گذشته انجام شده است.

سئو چگونه تاثیر می گذارد

اجازه بدهید موتور جستجو را مانند یک ناظر در نظر بگیریم. ناظر کلمه ی جستجو شده توسط مخاطب را دریافت می کند. اکنون با توجه به قوانینی از پیش اطلاع داده شده، اقدام به ارزش گذاری مطالب و خود وبسایتها می نماید. ناظر سایت و مطالب آنرا چک می کند و اگر وبسایتی دارای تناقضات یا رفتارهایی مشکوک باشد، برای زمانی مشخص، او را به انتهای فهرست می فرستد. این انتقال تا زمانی است که صاحب وبسایت متوجه اشتباه خود شود و اقدام به جبران مافات نماید. تازه پس از جبران، درخواستی به ناظر ارایه می شود که ناظر اگر فرصت داشته باشد آنرا پس از مدتی، بررسی می نماید.

حالا در نظر بگیرید وبسایتی را که کامل است و حالا میخواهد اقدام به سئو نماید! ناظر او را چگونه بررسی می نماید؟ چگونه به او امتیاز می دهد؟ چه فرصتی برای مطالعه آینده در نظر می گیرد.

و در نظر داشته باشید در زمانی که شما در حال ویرایش نواقص وبسایت خود هستید، رقبا در حال انتشار مطالب تازه و سئو شده می باشند. خب نتیجه قابل حدس است: فاصله دائمی از صدر فهرست موتورهای جستجو.

پیشنهاد سئویی پندپلاس

دانشمندان کوچک شما در پندپلاس آموزشهای خود را در آکادمی رسمی گوگل دیده اند. معنی این جمله آنست که با آزمون و خطا به الگوریتم مهمترین موتور جستجو نرسیده اند بلکه الگوریتمهای رسمی گوگل را آموخته اند. این توانمندی و مهارت در اختیار کمپین طراحی سایت شما است. یعنی:

هر وبسایتی که تولید پندپلاس باشد، بطور پیش فرض از تمامی الگوریتمهای گوگل در ساختار، ریخت و محتوا، تبعیت می نماید.

این احترام دو طرفه است و گوگل هم به تولیدات پندپلاس بعنوان یک رابط مورد اعتماد، احترام می گذارد.

آخر قصه سئوی پندپلاسی

خب مشخص است که تا همیشه نمی توانیم همه ی مطالب شما را سئو نماییم. بدیهی است که این مهارت یک روز باید به شما منتقل شود. مژده اینکه نیاز به چنین درخواستی از ما نیست. ما داوطلبانه آموزش سئو را بعنوان بخشی از پروژه توانمند سازی کارفرما، در اختیار شما می گذاریم. یعنی:

پندپلاس یک تا 3 نفر از پرسنل شما را طی جلساتی مورد توافق آموزش می دهد تا فعالیت مهم مطلب گذاری منطبق با الگوریتمهای موتورهای جستجو انجام شود.

به این ترتیب، زمان به نفع شما می گذرد و هرچه از عمر سایت می گذرد، سایتی کاملتر و موفقتر در جذب مخاطب را در اختیار خواهید داشت. از سویی ارزش افزوده ی ایجاد شده از طریق توانمند سازی پرسنل را نیز بدست آورده اید. چه بهتر از اعتماد بیشتر به گروه سئو پندپلاس؟

seo آموزش سئو سئو
سئو