طراحی سایت اختصاصی

Exclusive Web Design

طراحی سایت اختصاصی (سفارشی)

آیا می‌دانید که از استارت‌آپ‌ها گرفته تا کسب‌وکارهای با سابقه با هدف توسعه برند خود و با نگرش اختصاصی که دارند به دنبال سفارشی سازی طراحی سایت هستند؟ حتی کسانی که قبلاً یک وب سایت تجاری داشته­اند، اکنون مشتاقانه منتظر هستند تا آن را مطابق با نیاز کاربران سفارشی کنند.

عمدتاً بر روی مخاطبان هدف تمرکز می کند تا کسب و کار شما را از رقبا جلوتر نگه دارد. سفارشی کردن وب سایت شما به سادگی به معنای ساخت یک وب سایت با کد بهینه، ابزارهای پیشرفته و به روز شده و فن‌آوری های جدید در توسعه وب سایت است.

اختصاصی سازی سایت به سادگی به معنای تبدیل ایده های خلاقانه شما به واقعیت کاربردی است. ترکیب ایده­های خلاقانه شما با یک سایت اختصاصی شده، یک توصیه همیشگی برای اطمینان از موفقیت کسب و کار شما است. در دنیای امروز اگر کسب و کار شما فعالیتی آنلاین ندارد،می­توان گفت اصلاً آن کسب و کار وجود ندارد. مردم این روزها خدمات و محصولات مورد نظر خود را از طریق موتورهای جستجوی آنلاین و شبکه­های آنلاین جستجو می کنند.

اگر وب سایت شما طبق پروتکل موتور جستجو بهینه نشده باشد و به راحتی در دسترس کاربر نهایی نباشد، احتمالاً پایگاه مشتری قوی خود را از دست می دهید. هر کسب و کار محصول و خدمات منحصر به فردی دارد که ارائه می دهد. طراحی سایت اختصاصی شده شما را برای شناساندن برند، هدف تجاری، ارائه محصولات و خدمات یاری می­دهد و این امکان را فراهم می­کند ترکیبی از انواع سایت­ها را در کنار همدیگر داشته باشید.

چرا باید خدمات توسعه سایت اختصاصی را برای ایجاد یک وب سایت انتخاب کرد در حالی که گزینه های خرید یک قالب وب سایت وجود دارد؟

به عنوان صاحب یک کسب و کار، تصمیم گیری در مورد اینکه آیا باید با وب سایت های سفارشی کسب و کار خود را توسعه دهید یا از یک الگو استفاده کنید، تصمیم سختی است. مناسب‌ترین گزینه بر اساس مدل کسب و کار کدام است؟ و اینکه هر دو چقدر با هم فرق دارند؟ بنابراین، قبل از برقراری تماس نهایی، تفاوت بین وب سایت های سفارشی و قالب ها را بدانید. پس از این، می توانید تصمیم بگیرید که آیا باید خدمات توسعه وب را سفارشی کنید یا یک قالب وب سایت از پیش ساخته شده را انتخاب کنید.

مقایسه سایت با قالب از پیش تعیین شده و سایت اختصاصی

سایت با قالب از پیش تعیین شده
  • سایت با قالب از پیش تعیین شده شما را محدود می­کند. آنچه که می­بینید تمام امکاناتی است که بدست می آورید.
  • الگوها برای موتورهای جستجو مناسب نیستند. آنها باید طبق قوانین سئو بهینه شوند.
  • ممکن است صد در صد در همه مرورگرها یا دستگاه ها کار نکند.
  • قالب ها مجاز به اجرا در یک سیستم ساختاریافته هستند. نصب فن‌آوری­های سفارشی تقریباً غیرممکن است.
  • استفاده از قالب یک رویکرد رایج است و به سختی می توان نام تجاری خود را متمایز کرد.
وب سایت های سفارشی
  • توسعه وب سایت اختصاصی با نیازها و اهداف کسب و کار شما سازگار است.
  • وب سایت برای کار بر روی همه دستگاه ها آزمایش شده است.
  • هیچ محدودیتی برای سفارشی سازی یا بهینه سازی وب سایت وجود ندارد. نه تنها برای دامنه فعلی، بلکه می توانید وب سایت خود را با توجه به نیازهای آینده سفارشی کنید.
  • وب‌سایت‌های سفارشی شده برای موتورهای جستجو مناسب هستند. این مهم به شما کمک می کند در رتبه بندی موتورهای جستجو در صدر قرار بگیرید.
  • این به شما امکان می دهد فضایی در کدنویسی وب سایت ایجاد کنید تا وب سایت شما با رشد کسب و کار شما گسترش یابد.

بدون شک داشتن یک وب سایت سفارشی مزایای بی­شماری دارد. طراحی سایت اختصاصی شده وب سایت شما را با کیفیت و به روز نگه می دارد. اگرچه توسعه سایت اختصاصی نسبتاً بیشتر از یک قالب وب سایت زمان می برد، اما به شما امکان می دهد یک تجربه کاربری عالی را به بازدیدکنندگان وب سایت خود ارائه دهید.

پند پلاس در کنار شما است تا ایده های خلاقانه شما را متناسب با کسب و کارتان در قالب سایت اختصاصی شده برای شما طراحی کند.

و اما...

مزایای بارز طراحی سایت اختصاصی

کسب رتبه خوب در جستجو موتور اینترنت

وب‌سایت‌های اختصاصی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که برای موتورهای جستجو مناسب باشند، و به همین دلیل، در رتبه‌بندی جستجو بیشتر از یک سایت معمولی دیده می¬شوند. موتورهای جستجو هر چه تعداد بیشتری از افراد روی سایت شما کلیک کنند و به آن لینک دهند، یک سایت را بالاتر می‌آورد. یک سایت سفارشی در مقایسه با سایتی که فعالیتی ندارد وتنها یک قالب است ورودی بیشتری دارد که این امر در نهایت منجر به توسعه فروش و بهبود برند خواهد شد. در اصل، بهتر است از ابتدا به دلیل بالا بودن جذب مخاطب از سایت سفارشی استفاده کنید.

امکان دستکاری سایت شما

تکنیک های بازاریابی آنلاینی وجود دارد که به توانایی دستکاری یک وب سایت نیاز دارد. متأسفانه، با داشتن یک سایت قالبی، متخصص سئو نمی تواند بسیاری از تکنیک¬های بازاریابی آنلاین را به خدمت گیرد. یک سایت سفارشی به متخصص سئو این امکان را می دهد که بتواند سایت را بهینه سازی کند، آن را به راحتی به روز کند و در صورت نیاز به سرعت، استراتژی¬های تدوین شده توسط تیم بازاریابی آنلاین را به سرعت پیاده سازی کند.

افزایش کیفیت و درک مخاطبان

تشخیص سایت قالبی و سایت اختصاصی کاملا مشهود است. یک وب سایت قالبی کیفیت پایینی را به مخاطبان منتقل می¬کند و مصرف کنندگان تمایل دارند یک وب سایت با کیفیت پایین را با محصول بی کیفیت مرتبط کنند. یک وب سایت ضعیف مردم را تشویق می کند که از سایت خارج شوند و به دنبال تامین کننده دیگری بگردند، که برای رتبه بندی موتورهای جستجو این امر یک نمره منفی است. با یک وب سایت حرفه ای، می توانید به مشتریان نشان دهید که در مورد تجارت خود جدی هستید و به کیفیت تجربه آنها اهمیت می¬دهید. این امر احتمالا باعث می شود افراد برای مدت طولانی تری در سایت شما بمانند، که برای رتبه بندی موتورهای جستجو عالی است.