طراحی سایت شرکتی

Interior Web Design

طراحی سایت شرکتی

یکی از ضرورت های کسب و کار شما وب سایت است. مهم ترین دلیل محکمه پسند هم این که امروزه برای خرید و رفع نیازهای خدماتی، الویت افراد استفاده از موتورهای جستجو است. پس اگر شرکت شما سایت معتبری نداشته باشد بسیاری از مشتریان بالقوه شما را پیدا نخواهند کرد. طراحی سایت شرکتی با اهداف اطلاع رسانی به مخاطبان، توضیح ارزشی که برای مخاطبان خلق می¬کنید، افزایش شناخت برند و افزایش فروش طراحی می¬شوند. برای ساخت یک وب سایت شرکتی، ابتدا باید یک نام دامنه (Domain) و میزبانی وب (Host) ایمن انتخاب کنید. سپس، وب سایت خود را برای بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو و افزایش ترافیک مرتبا به روز رسانی کنید. هم‌زمان سایت شرکت خود را برای دستگاه های تلفن همراه بهینه کنید. همچنین مطمئن شوید که سرعت سایت شما برای بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو کافی است.

چرا سایت شرکتی نیازمندیم؟

با زندگی در دنیای دیجیتال، یک وب سایت برای هر کسب و کاری حیاتی است. اگر کسب و کاری دارید و وب سایت ندارید، احتمالاً بسیاری فرصت های فروش محصول و ارائه خدمات خود را از دست می دهید. سایت می تواند برای انجام بسیاری از استراتژی های بازاریابی مختلف برای کمک به رشد کسب و کار شما استفاده شود. حضور در بستر آنلاین بیشتر از هر شکل دیگری جهت بهبود کسب و کار شما و نیز از هر تبلیغی موثرتر است. شما می توانید کسب و کار خود را در سراسر فضای وب، در سایت های مختلف و شبکه های اجتماعی و از طریق برنامه های تبلیغاتی، پرداخت به ازای کلیک تبلیغ کنید.

پارامترهای موثر بر کیفیت یک سایت شرکتی

  • نام مناسب (Domain) انتخاب کنید.

نام دامنه شما به عنوان آدرس سایت نیز شناخته می شود و اغلب نقطه ورود به سایت شما است.  بایستی معیارهایی تعیین کنید که نام شما به راحتی سرچ شود و در ذهن مخاطب تثبیت گردد. مواردی از قبیل املای آسان، کوتاهی آدرس، پسوند (net, .co, .ir etc.) مناسب،  پرهیز از اعداد و خط فاصله و … را مدنظر قرار دهید.

  • توضیح واضحی از کسب و کار خود ارائه دهید.

مهم است که به مخاطبان اطلاع دهید که شما چه کسب و کاری دارید و چه خدماتی را ارائه می­دهید تا زمانی که از وب سایت شما بازدید می کنند احساس سردرگمی نکنند. اطمینان حاصل کنید که چینش صفحه اصلی و صفحات بعدی سایت بیانگر رسالت و خدمات شما است. 

  • میزبانی (Host) ایمن با پشتیبانی فنی خوب خریداری کنید.

شرکتی که فن‌اوری و خدمات لازم برای مشاهده وب سایت در اینترنت ارائه می دهد در تعیین کیفیت وب سایت شما تاثیرگذار است. بسته به نیاز کسب و کار شما انتخاب هاست متنوع است اما از آنجایی که اعتبار شرکت، در خدمات و پشتیبانی است که ارائه می­دهد توصیه می­کنیم از خدمات شرکت­های فنی معتبر استفاده کنید.

  • بهترین سیستم مدیریت محتوا را پیاده سازی کنید.

سیستم مدیریت محتوا (CMS) برای ایجاد و مدیریت محتوای دیجیتال مورد استفاده قرار می­گیرد. یک CMS خوب به شما کمک می­کند تا سایت خود را در قالب یک برنامه­ریزی مشخص به روز رسانی کنید. شما باید یک CMS مناسب به کسب و کار خود داشته باشید و  هر چند وقت آنرا بازبینی کنید و محتویات جدید به آن اضافه کنید.

تیم پند پلاس با ادغام اهداف شما از طراحی سایت شرکتی و تجربه متخصصان خلاق، پیشنهادهای منحصر به فردی برای شما دارد.