پیوند شیمی

اجرا توسط اردیبهشت , 1401
چکیده

پروژه پیوند شیمی

شرکت پیوند شیمی آبادسازان پارس طی سال هـای اخیـر در سـایه لطـف حـق تعـالی و بـا همت جمعی از متخصصان ایرانی و سرمایه گذاری سنگین بخش خصوصی، به عنوان یکـی از پیشـرو تـرین تولیدکننـدگان داخلـی در زمینه صنایع شیمی ساختمان ، در راستای رسیدن به تولید علم، فن آوری و خودکفائی تکنولوژیک در این عرصه گـام هـای موفقیـت آمیزی را در داخل کشور برداشته است که این تلاش ها نه تنها متوقف نشده بلکه با هدف صـادرات دانـش و محصـولات جدیـد تکنولـوژی بـه خارج از کشور شتاب بیشتری نیز یافته است.

مجموعه چسب و رزین پیوند از سال ۱۳۶۲ شروع به تولید نمود و در سال ۱۳۶۳ به طور رسمی ثبت علامت گردید.

در حال حاضر با تولید انواع چسب های تخصصی صنعت چوب و MDF چسب صنعتی، چسب پلی اورتان مخصوص قطعات PVC ، چسب های مورد مصرف در صنعت خودرو سازی و صنایع کفاشی، انواع چسب های مورد مصرف در صنایع چاپ و بسته بندی ، مبلمان و همچنین چسب های مورد مصرف در صنعت ساختمان از قبیل چسب کاشی ، انواع درزگیرها و چسب بتن و افزودنی های بتن خمیرهای آب بندی توانسته ایم سهمی در بازارهای داخلی و خارج از کشور کسب نماییم. اکنون مشتریان ما با چسب پیوند تولیدی ماندگار را تجربه کرده اند.

لازم به ذکر است که مجموعه چسب پیوند با استفاده از مواد اولیه اروپایی مطابق با استاندارد های بین المللی ASTM ،ISO GREEN CHEMICAL ،IPS صنعت نفت محصولات خود را در بالاترین نقطه کیفیت تولید می نماید .اهداف ما ادامه روند تولید باکیفیت برتر و یافتن راههای خلاق برای ارائه محصولاتی بی‌نظیر در داخل کشور هست.

شرکت پیوند شیمی آبادسازان پارس با هدف توسعه کسب و کار در فضای آنلاین، همکاری بین این شرکت و آژانس دیجیتال مارکتینگ پند پلاس شکل گرفته است. استراتژی تدوین شده برای این برند در چند فاز صورت گرفته است. گام اول طراحی سایت دو زبانه است که این گام با موفقیت به اتمام رسیده است.

خدمات انجام شده
  • طراحی سایت دوزبانه
مشتری

پیوند شیمی