قهوه موآ

اجرا توسط اسفند , 1400
چکیده

قهوه موآ ( MOA COFFEE ) الهام گرفته از نام پرنده غول‌پیکر نیوزلندی، فعالیت خود را در زمینه فرآوری قهوه از بهترین مزارع دنیا در آذر ماه ۱۳۹۶ در تهران آغاز نموده است. با هدف ارتقاء کیفیت و معرفی قهوه‌های اسپشیالتی، تمامی دانه‌ها از مزارع بنام انتخاب شده و تحت نظارت متخصصین گروه موآ به صورت دستچین برداشت شده و به کشور وارد می‌گردد. این دانه‌ها با همکاری قهرمان رست نیوزلند در کارخانه موآ رُست (برشته) و بسته‌بندی می‌گردد.

تیم فنی موآ تمامی قهوه‌های خود را از مزارع بنام دنیا و پس از ارزیابی‌های متعدد انتخاب می‌کند و با نظارت کامل به جهت اطمینان از کیفیت دانه‌ها در طول دوره برداشت تا حمل بصورت انحصاری به کشور وارد کرده و در انبارهای استاندارد خود نگهداری می‌کند تا به اقتضای برنامه تولید، رُست کرده و در اختیار دوستداران قهوه قرار دهد.

برند موآ یکی از شناخته شده ترین برندهای قهوه اسپشیالتی در ایران است. همکاری موآ با آژانس دیجیتال مارکتینگ پند پلاس با نوشیدن یک فنجان قهوه مدیرعامل آژانس در بوتیک موآ شروع شد. در حال حاضر موآ به یکی از بهترین همکاران ما تبدیل شده است و مقرر شده است سالیان سال درکنار هم باشیم. از ابتدای همکاری تیم استراتژی مستقر در آژانس هدف خود را توسعه کسب و کار برند موآ تعیین کرده است و تا کنون موفقیت های چشمگیری داشته است.

خدمات انجام شده
  • باز طراحی سایت
  • مدیریت شبکه اجتماعی
  • تولید محتوا
مشتری

قهوه موآ