پروتارگت

اجرا توسط تیر , 1401
چکیده

پروتارگت (Protarget) بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم شکار و ماهیگیری کشور با مدیریت آقای علی قلعه اینک در آستانه ی 20 سال فعالیت با گستره ای از کالا های متنوع  شامل انواع تفنگ های بادی، لوازم جانبی تفنگ های بادی، لوازم ماهیگیری و کمپینگ برای تمام جامعه ی شکاری و ماهیگیری و هر رده سنی تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی را تداعی می کند. ارسال سریع، ضمانت بهترین قیمت و تضمین اصل بودن کالا سه اصل اولیه است که پروتارگت از نخستین روز تاسیس به آن پایبند بوده است.

از دیرباز تاکنون خیابان فردوسی محل خرید و فروش اجناس مختلف و بازار گردهمایی‌های اقتصادی مردم تهران و کشور بوده است. خیابان فردوسی در زمان حکومت پادشاهان قاجار ساخته شده است و حدفاصل میدان فردوسی و میدان امام خمینی قرار گرفته است. خیابان فردوسی جنوبی که پایین‌تر از چهارراه اسلامبول قرار دارد، بازار فروشگاه‌های شکار و کمپینگ می‌باشد.

پروتارگت (Protarget) نیز که در این خیابان یعنی خیابان فردوسی جنوبی واقع شده است اکنون نزدیک به ۲۰ سال است که در این خیابان به خدمت‌رسانی به علاقه‌مندان شکار و تیراندازی می‌پردازد.

وبسایت پروتارگت توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ پندپلاس انجام شده، برای مشاهده تمامی نمونه کارها، کافیه روی نمونه کارهای پندپلاس کلیک کنید.

خدمات انجام شده
  • طراحی سایت
مشتری

پرو تارگت