مانا باشید...

یکی از خدماتی که ما در پندپلاس به شما ارائه میدهیم خدمات کامل برندینگ است. شما میتوانید ۰ تا ۱۰۰ کار برندنیگ خود را به تیم متخصص پندپلاس بسپارید

تجربه‌ای در زهن مشتری با

برندینگ

در بازارهایی که پر از برندهای بزرگ و کوچک است، رقابت بر سر کسب بهترین جایگاه در بازار بسیار شدید است.

 1. برند با لوگو، آرم یا المانهای سمبلیک متفاوت است.
  ۲. برند با علامت تجاری (Trade Mark) تفاوت دارد.
  ۳. شعار سازمانی با داشتن برند شعار متفاوت است.
  ۴. برند با اشتهار یا حسن شهرت و معروفیت متفاوت است بنابراین هر سلبریتی دارای برند شخصی (پرسونال برند) نیست.
  ۵. برند قوی و معتبر دلیل بر گران قیمت بودن ندارد.
  ۶. برند یک اتفاق رویداد محور نیست.

برندینگ یا استراتژی برندسازی ، از فعالیت‌های مدیریت برند در یک سازمان یا برای یک شخص حقیقی است که موجب افزایش آگاهی از برند و تقویت جایگاه برند در ذهن مخاطب خواهد شد. برند شما ، معرف هویت شماست ، شما تصمیم می‌گیرید که دیگران شما را چگونه بشناسند و چگونه درک نمایند.

 

ابزارهای برندینگ

با برند خود مثل یک شخص حقیقی رفتار کنید

بهترین روش برندینگ این است که برند خود را به عنوان شخصی حقیقی در نظر بگیرید. بنابراین، لازم است برند شما از هویت، شخصیت و تجارب منحصر به فردی برخوردار باشد. نام تجاری شما چگونه خود را معرفی می‌ کند؟ اگر ناچار بود ظاهر خود را توصیف کند، چگونه این کار را می‌ کرد؟ برند شما درباره محصولات و خدمات ارائه شده توسط شما چه نظری دارد؟ لحن او چگونه است؟ جدی است یا حرفه‌ ای؟ طنزآمیز است یا حساس؟ افراد در نخستین برخورد با برند شما در مورد آن چه نظری داشتند؟ آن را با چه جملاتی توصیف کردند؟ 

به خاطر داشته باشید که هدف از برندینگ ایجاد ارتباط با مشتریان است. در عین حال، بهترین راه برقراری ارتباط این است که برند شما هم به عنوان شخصی حقیقی در نظر گرفته شده و دارای هویت و لحنی منحصر به فرد باشد.