در این مسیر همراه باش...

با شما از ابتدای مسیر کسب و کارتان همراه خواهیم بود…

مارکتینگ Marketing

بازاریابی دیجیتال شامل طیف گسترده ای از تاکتیک های بازاریابی و تکنولوژی های مورد استفاده برای ارتباط گرفتن با مشتریان بالقوه و گرم نگه داشتن مشتریان فعلی است.

Branding برندینگ

برندسازی روش هایی است که شرکت شما از آن طریق شخصیت خودش را نمایش می دهد، مانند تصاویر موجود در وب سایت شرکت شما یا پالت رنگی که برای برند خود انتخاب می کنید.

سئو SEO

در صد بالایی از ترافیکی که وارد سایت ها میشود از طریق سرچ افراد در موتورهایی جستجوی بزرگی همچون گوگل و بینگ است (که البته در ایران بالا ۹۵ درصد جستجوها در گوگل انجام میشود) .

Web Design طراحی سایت

خلاقیت و مهارت در کنار بکارگیری نیروهای متخصص این امکان را به ما می دهد تا آنچه شما نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهیم. سلیقه شما را با تکنولوژی روز دنیا کنار هم قرار داده و وبسایتی مطابق با رفع نیازهای شما بسازیم.

تبلیغات Advertising

با ما تبلیغات دیجیتال را برای کسب و کار خود بکار گیرید تا بهترین راندمان را تجربه کنید.با تبلیغ برند، محصولات و خدمات خود جذب ترافیک هدف و با کیفیت را بالا ببرید تا به درآمدزایی پایدار برسید.

SocialMedia شبکه‌های اجتماعی

مدیریت شبکه‌های اجتماعی بوسیله متخصص بازاریابی می‌تواند مخاطب و بازدید کننده را جذب و تبدیل به خریدار کند. سرویس و پکیج مدیریت شبکه اجتماعی و پشتیبانی کاری علمی – تخصصی است که در برنامه‌ای هدفمند اجرا می‌شود. به کارگیری روش‌های تجربی در این زمینه حاصلی جز فرصت‌سوزی ندارد.

کنار شما برای کسب و کار شما

کسب و کار شما افتخار ماست و ما برای افتخار آفرینی کنار شما هستیم...

ایده‌پردازی

مشاوره

پشتیبانی

تعامل

ارائه‌دهنده

خدمات ۳۶۰ درجه دیجتال مارکتینگ

فعالـیت مـا در دل نیـاز مشـتریان‌مان شروع شد، کسـب و کـارهای در حال رشدی که به دنبال حضور همه جانبه در فضای دیجیتـال بودند.

زنبیل خرید