برای آنلاین شدن کسب و کار

سایت لازمه!

امروزه با گسترش کسب و کارها در فضای آنلاین فضای رقابتی برای جذب مشتری بسیار زیاد شده است و در حال حاضر یکی از ملزومات مهم هر کسب و کاری داشتن یک وب سایت برای خدمات و فروش است.

demo-attachment-144-Group-125
demo-attachment-144-Group-125
web-design-computer-concept2
demo-attachment-152-Asset-5@4x-1
demo-attachment-151-Asset-4@4x
demo-attachment-150-Asset-3@4x

برای تجارت آنلاین

طراحی سایت

اولین کاری که برای ورود به بازار تجارت آنلاین باید انجام بدهید راه اندازی طراحی سایت مناسب و استاندارد است. طراحی سایت حرفه ای که با توجه به کسب و کار شما طراحی شده باشد و به طور اختصاصی تجارت و برند شما را شامل شود. طراحی سایت خبری ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت آموزشی ، طراحی سایت تبلیغاتی ، طراحی سایت نیازمندی ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی سایت پزشکی و …

با گسترش دنیای اینترنت و شروع عصر ارتباطات کامپیوتری و گوشی های موبایل افراد برای تامین نیازها و خواسته هایشان به بهره بری از فضای مجازی رو آورده اند، همگام با رشد استقبال عام مردم از اینترنت اکثر شرکت ها، فروشگاه ها و دیگر کسب و کار ها شروع به ثبت و طراحی وبسایت در قالب های فروشگاهی، شرکتی و غیره کردن تا ارتبط خود با مشتریانشان حفظ نمایند، طراحی سایت کم هزینه و مطمئن ترین راه تبلیغات، برند سازی و فروش است که در چندین سال اخیر توانسته تاثیر خود را به همه ثابت کند.

دسته بندی موضوعی انواع وب سایت

برخی نمونه‌کارهای انجام شده توسط تیم پندپلاس

پندتک

PandTec.com

پند کاسپین

PandCaspian.com

ترازوی پند

PandCo.com

کرمان پند

KermanPand.com

صنایع فولاد ساترا

GRL.ir

لوازم ورزشی اورجینال

OGL.ir

تولید نوشابه

Nushabe.ir

سالم پروتئین

SalemProtein.com

تجهیزات پزشکی

HWM.ir

محصولات کشاورزی

Danechee.ir

کارتن سازی

BoxCell.ir

پروتارگت

Protarget.com

برج دریای نور

Daryayenoor.com

کلینیک سینا

SinaSurgery.com

ایران باسکول

IranBaskool.ir

سرویس باسکول

ServiceBaskool.com

دکل ساری

Power-Control.ir

سایت شما

you'r company

سایت شما

you'r company

سایت شما

you'r company

چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

طراحی سایت یا وب دیزاین Web-Design به مراحل طراحی و ساخت یک پایگاه اینترنتی جهت اطلاع‌رسانی، معرفی شرکت و ارائه محصولات آن گفته می‌شود. طراحی وب‌ سایت یک پروسه است که از لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است.بسیاری از مشاغل کوچک هنوز از فضای اینترنت برای توسعه کسب وکار خود استفاده نمی کنند.در واقع طبق تحقیقاتی که در آمریکا انجام شده ۴۹% مشاغل کوچک اصلا وب سایت ندارند این آمار مطمئنا در ایران بسیار بیشتر از این  می باشد.

اولین دلیلی که شرکت و بیزینس شما نیاز به وب سایت دارد ، حتی اگر کمتر از ۵ کارمند در آن مشغول به کار هستند این است چه جای دیگری می توان اینهمه مشتری بالقوه در زمانی بسیار کوتاه پیدا  کرد ؟

برای مثال در تحقیقات به عمل آمده ، کانادایی ها حدود ۳۶.۳ ساعت از ماه را صرف جستجو و در اینترنت می کنند ( روزی کمی بیش از یک ساعت ) و این عدد در میان کاربران آمریکایی حدود ۳۵.۲ ساعت است.

جالب است بدانید هرچند آمار دقیقی در دست نیست اما این اعداد و ارقام در ایران بسیار بالاتر است.در برخی از بررسی ها میانگین حضور کاربران ایرانی در فضای مجازی (وب سایت ها، جستجو و شبکه های اجتماعی) روزانه بین ۵ تا ۹ ساعت تخمین زده شده که بسیار بالا به نظر می رسد.

بیش از ۴۰ میلیون کاربر اینترنت در ایران وجود دارد که عدد بسیار بالایی محسوب می شود.بنابراین دنیای مجازی بدلیل ویژگی هایی که دارد پتانسیل بسیاربالایی جهت بازاریابی در خود نهفته است.به عقیده تقریبا تمام کارشناسانِ بازاریابی، فضای مجازی بزرگترین و قوی ترین بستر برای افزایش فروش و بازاریابی در تمام طول تاریخ بشر محسوب می شود.

برای انجـام موفقیـت آمیز پروژه چه از نگاه بیزینس و چه از نگاه مشتریان سرویس، نیاز است درک دقیقی از پروژه بدست آید تا تیم دیزایـن و بیـزیـنس در ماموریـت خود موفق باشند برای این همین ما با استـفاده از مـتدهای پژوهشی نسبت بـه تعـیین نیـازمندی های پروژه اقدام می نماییم.

بیایید درباره پروژه صحبت کنیم

زنبیل خرید