پندپلاس
آژانس دیجیتال مارکتینگ پندپلاس
آدرس پستی
تهران خیابان شهید بهشتی ابتدای خیابان سرافراز برج دریای نور طبقه چهار واحد۴۰۴
تماس بگیرید

۷ دلیل ارزان بودن قیمت طراحی سایت

شاید شما هم پیامک “طراحی وب‌سایت فقط با ۲ میلیون تومان” را دریافت کرده باشید. اما آیا می‌دانید در پس ای ارزانی، چه چیزی انتظار شما را می‌کشد؟ سرعت بارگذاری پایین، رنگ‌بندی متناقض، منو درهم‌ریخته، نوشته‌های ناقص، رابط کاربری غیرجذاب و بسیاری از ناکارمدی‌های دیگر، از مشکلاتی است که طراحی سایت ارزان قیمت با خود به همراه دارد. این روزها طراحی سایت با هزینه پایین، برای مثال ۱ تا ۵ میلیون تومان، طرفدارانی دارد. اما آیا هزینه پایین، تنها هزینه‌ای است که شما برای داشتن یک وب‌سایت ارزان می‌پردازید؟

ارزان بودن قیمت طراحی سایت چه تبعاتی دارد؟

  1. هزینه بالا در دراز مدت

همه می‌دانیم که هزینه پایین در بیشتر اوقات کیفیت پایین را به همراه دارد. حتی اگر حداقل هزینه را برای داشتن یک سایت شخصی نیز پرداخت کنید، با گذشت زمان متوجه می‌شوید که این ارزانی بی‌علت نیست. بسیاری از ترمیم‌ها و کدنویسی جدید به این دلیل صورت می‌گیرد که از ابتدا، وقت و دقت کافی صرف طراحی وب‌سایت نشده‌است. در آخر هزینه نهایی برای شما بسیار بیشتر از هزینه ابتدایی رقم می‌خورد.

  1. سرعت بارگذاری پایین برای سایت با قیمت پایین

طراحی سایت ارزان قیمت، به اصلاح “کدنویسی کثیف” و قالب آماده را با خود به همراه دارد. این نوع کدنویسی، سرعت بارگذاری را بسیار پایین می‌آورد که هم از نظر خواننده و هم از نظر موتور جست‌وجو، نکته منفی به حساب می‌آید.

  1. ناکارآمدی در سئو

گوگل و دیگر موتورهای جست‌وجو، برای ارتقا جایگاه شما در صفحه خود معیارهایی دارند. از جمله این معیارها سرعت بارگذاری، رعایت ساختار محتوا، تجربه کاربری مناسب و مطابق بودن مطالب با محتوای موردنظر مخاطب است. یک سایت ارزان قیمت با رعایت نکردن این معیارها، تجربه بدی برای کاربر به همراه دارد که باعث تخریب سئو سایت شما می‌شود.

  1. بسته‌بودن مسیر پیشرفت و ارتقا

برای تعرفه پایین سایت، یک کد نویسی ساده درنظر گرفته می‌شود تا در کمترین زمان و با کمترین تلاش انجام شود. این باعث می‌شود که در آینده جایی برای ارتقای سایت شما به یک وب‌سایت جامع و کامل‌تر وجود نداشته باشد. معمولا برای داشتن سایت بهتر، باید هزینه اضافی برای طراحی یک وب‌سایت اختصاصی جدید متحمل شوید.

  1. فروش و نرخ تبدیل کم

زمانی که سایت شما از نظر کاربر جذاب نباشد، انگیزه او برای خرید کاهش می‌یابد. علاوه بر مشکلات فنی که ممکن است پیش بیاید، سایتی که غیرجذاب و ناکارآمد باشد، برند شما را نیز به همین شکل جلوه می‌دهد. همه این مشکلات دست به دست هم می‌دهند و فروش شما را پایین می‌آورند. این درحالی است که کاربرد اصلی یک وب‌سایت، جذب مشتریان است و نه دفع آن‌ها.

  1. نبود یکپارچگی بین سیستم‌ها

یک سایت حرفه‌ای، تمام جوانب و مراحل مسیر تبدیل کاربر به مشتری را درنظر می‌گیرد. از رابط کاربری قوی تا سیستم چت پشتیبانی و درگاه پرداخت مطمئن و مناسب مشتری، همه از مواردی است که باید برای جذب مشتری از طریق سایت وجود داشته باشد. اکثر وب‌سایت‌ها با طراحی ارزان قیمت، فاقد این امکانات هستند و در آینده نیز نمی‌توان این سیستم‌ها را به سادگی به سایت اضافه کرد و بین آن‌ها یکپارچگی ایجاد کرد.

  1. مشکلات خدمات پس‌ازفروش

سایت‌ها علاوه بر توسعه اولیه، نیاز به پشتیبانی و ارتقا دارند. در ادامه مسیر ممکن است مشکلاتی در اثر تغییر شرایط، مشکلات سرور و دامنه به وجود آید که شما تجربه کافی را برای برطرف‌کردن آن‌ها نداشته باشید. سایت ارزان قیمت، با خود پشتیبانی ناکارآمد به همراه دارد. این درحالی است که یک طراح سایت حرفه‌ای در کنار خدمات توسعه وب‌سایت، خدمات پشتیبانی کارآمد و آموزش مناسب را نیز به همراه دارد.

پس چه تعرفه‌ای برای سایت خوب مناسب است؟

خبر خوب این است که شما برای داشتن یک وب‌سایت کارآمد، لازم نیست هزینه هنگفتی کنید! بسیاری از اوقات، توقعات شما با یک وب‌سایت ساده ولی کارآمد برآورده می‌شود. بسته به نوع وب‌سایتی که درنظر دارید، قیمت طراحی یک سایت تخصصی که کدنویسی تمیز، رابط کاربری زیبا و سئوی تکنیکال دارد، بسیار کمتر از چیزی درمی‌آید که بعضی از شرکت‌ها به شما می‌گویند.

البته وب‌سایت‌های بسیار تخصصی برای مقاصد خاص و با کدنونیسی کاملا اختصاصی نیز وجود دارد که تعرفه‌های اختصاصی بالاتری دارند. معمولا این سایت‌ها کاربرد خاصی دارند، مانند سایت‌های دارای پرتال آنلاین و پخش زنده.

طراحی سایت اختصاصی با قیمت مناسب

آژانس دیجیتال مارکتینگ پندپلاس در تمام مسیر طراحی سایت موردنظر شما در کنارتان است. از طراحی رابط کاربری تا کدنویسی، شما در جریان توسعه وب‌سایت قرار می‌گیرید تا محصول نهایی کاملا مطابق سلیقه شما باشد. همچنین پس از اتمام طراحی و تحویل سایت، پشتیبانی پندپلاس پاسخگوی سوالات و نیازهای شما خواهد بود تا بهترین تجربه را برای شما به ارمغان بیاورد.

تماس با پندپلاس برای دریافت قیمت طراحی سایت